Du är varmt välkommen att ta kontakt med någon av våra konsulter för att berätta mer om vem du är och diskutera möjliga karrärvägar.

 

Niklas Aubell
Affärsområdeschef
+46 733 43 45 98
niklas.aubell@dfindexecutive.se

           

 

      
 

Gunilla Karlströmer
Dfind Executive Stockholm
+46 733 43 41 00
gunilla.karlstromer@dfindexecutive.se

 

 

  CG Lundberg 
Dfind Executive Stockholm
+46 733 43 45 66
c-g.lundberg@dfindexecutive.se

 

 
  Dennis Lodin
Dfind Executive Stockholm
+46 70 860 37 20
dennis.lodin@dfindexecutive.se
   
   

Nina Walldal
Dfind Executive Stockholm
+46 70 6015492
nina.walldal@dfindexecutive.se

 

 
  Elisabeth Lidstedt
Dfind Executive Göteborg
+46 733 43 45 71
elisabeth.lidstedt@dfindfinance.se
   
 

Per Cato
Dfind Executive Skåne
+46 733 43 47 76
per.cato@dfindexecutive.se